לבלות עם פרעה, חייזרים ופנדורה – חדרי בריחה לחנוכה

חנוכה

איפה אפשר לבלות עם הילדים, להנות, להחכים ולהעביר שעה של פעילות שאינה קשורה למסך כלשהו. התשובה: חדר בריחה. כן מסתבר כי יש לא מעט מהם בארצנו, ובדרגות קושי שונות מותאמים כמובן לגילאים השונים. אז לכבוד חג האור המלצות מיוחדות לבילוי בחדרי בריח עם הילדים בחופשה הקרבה עלינו לטובה.

חדרי בריחה לחנוכה

אם אתם בקטע של מדע בדיוני, חייזרים וכדומה. חדר הבריחה גברים בשחור הוא בדיוק מה שיכול להתאים לכם לצרכי בילוי חדרי בריחה לחנוכה. סיפור המסגרת הוא שנבחרתם להיות חלק מצוות אלפא, שהוא צוות מוצלח בצבא. אלא שבמהלך המיונים שלכם לנבחרת "גברים בשחור". אלא שאיתרע מזלכם ובאופן מפתיע דווקא באותו יום של המיונים החליטו חייזרים לפלוש לכדור הארץ. עליכם הוטל להגיע לחדר בקרת הטילים, באמצעות חידות שונות. כשהמטרה להציל את העולם מפלישה ולשגר טיל אל עברה של חללית החייזרים.

החדר מכיל במהלך המשחק בין שניים לעשרה שחקנים במקסימום. הביקורות משבחות אותו, ומציינות שמדובר כחדר מאוד כיפי. הוא חדר מאוד נגיש ומותאם אפילו לנשים בהריון ולמשפחות עם ילדים צעירים. למרות הכל הוא מדורג כחדר בעל קושי בינוני עד קשה, ככל הנראה בשל החידות שניתנו למשתתפים.
החדר ממוקם בראשון לציון. הוא מאוד מושקע והמבקרים בו המליצו עליו בחום. הוא בעל חידות מעניינות ומאתגרות המחייבות פעולה משותפת של כל הקבוצה.

חדר נוסף שיכול להתאים לבילוי בחנוכה הוא תיבת פנדורה. כאן סיפור המסגרת מספר על כך שלאחר שפרומתאוס גנב מהאלים את סוד האש והעניק אותו לבני האדם, החליטו האלים להעניש את האנושות בדרך מקורית. הם עשו זאת על ידי בריאתה של אישה יפה אך סקרנית בשם פנדורה. לה הם העניקו תיבה מסתורית. על פנדורה נאסר לפתוח את התיבה, אולם סקרנותה גברה עליה והיא אכן פתחה אותה. אבוי אך פתיחת התיבה הביאה לשיחרורם של כל הזוועות והצרות של האנושות. בעוד שרק בתחתית התיבה החביאו האלים את התקווה. אלא שהתיבה נסגרה בטרם הצליחה זו האחרונה להשתחרר.
אם תבקרו בחדר הזה תעמוד בפניכם המשימה של איתור תיבת פנדורה, פתיחתה ושיחרורה של תקווה לחופשי בטרם יתחיל הייאוש להשתלט על העולם. עליכם לעשות זאת בתוך שישים דקות. בחדר הזה יכולים לשחק עד שבעה שחקנים.
החדר ממוקם בתל-אביב. הוא מדורג ברמת קושי בינונית, אולם ילדים עד גיל 14 חייבים בליווי מבוגר.

ולמרות שאנחנו בחנוכה ולא בפסח, עדיין תוכלו לבקר בממלכת הפרעונים באמצעות חדר הבריחה הפירמידה. סיפור המסגרת הוא שלפני כמאה שנים, מצאה קבוצת חוקרים את הפירמידה הסודית של הפרעה תות, בתוכה נמצא גם ספר הזיכרונות שלו. בו הוא כתב כי ביום ה-3000 לציון מותו, הוא עתיד להקים לתחייה את צבא המתים של מצרים בעזרת שיקוי האלמוות. ואכן היום ה-3000 לציון מותו קרב ובא.
שימו לב! זה הולך להיות קצת מלחיץ כי עד היום כל קבוצה שטרחה ונכנסה אל הפירמידה הזו נעלמה, ולכם יש 60 דקות בהן תוכלו להיכנס אל הפירמידה ולהציל את האנושות. כמובן שמה שמוסיף למתח כאן הוא כל המלכודות והתאים הנסתרים שקיימים במקום שעתידים להקשות עליכם לעמוד בלו"ז הצפוף הזה.
החדר יכול להכיל עד שבעה שחקנים, והוא ממוקם בפתח-תקווה. הוא קיבל ציונים מאוד טובים ממי שביקרו בו. ודרגת הקושי שלו היא בינונית. חדר הבריחה הזה מתאים לילדים.

Leave a Comment