חדרי בריחה בתל אביב

חדרי בריחה בתל אביב

תל-אביב, עיר ללא הפסקה, מזמנת לנו לא מעט מקומות לבילוי ויציאה, מסעדות, תיאטראות והופעות.  אולם אם אתם מעוניינים לעשות משהו מעט שונה באחת מהיציאות שלכם, אם כזוג או כמשפחה או עם חברים, תנו לנו להמליץ לכם על חדר בריחה שישדרג לכם את הבילוי, ותאמינו לנו, יש לא מעט חדרי בריחה בתל-אביב. לכן במיוחד לכבודכם סקרנו כמה שנמצאים בראש הרשימה.

חדרי אימה

לא מעט חדרי בריחה שייכים לז'אנר חדרי האימה, או החדרים המפחידים. בין החדרים הללו תוכלו למנות את חדר הבריחה המאתגר: "פעילות על טבעית". סיפור המסגרת מספר על פרופסור שוורצנגולד שעוסק בעולם העל טבעי ומנסה להחזיר אנשים מעולם המתים. הפרופסור התמהוני, והמעורער בנפשו, מצא עצמו באחד מניסויו כלוא יחד עם ביתו בעולם "הלימבו" – המקום בו המתים מעוכבים לפני שהם מגיעים אל נקודת ה"אל-חזור". מטרתכם תהיה לסייע בידו לשחרר את עצמו, ואת רוחה של ביתו הקטנה ולהשיבם לחיים.

חדר בריחה חדש מאתגר, ומפחיד לא פחות, ברשימת חדרי בריחה בתל אביב, הוא "אלם סטריט". כאן תחשפו לעובדה כי דברים איומים קורים לתושבי רחוב אלם שעה שרוצח סדרתי חודר אל חלומותיהם, והופך אותם לסיוטים אמיתיים. כחלק מקבוצה של תושבי העיר האמיצים אתם מנסים ללכת בעקבות הרוצח אל עולם הסיוטים, ושם למצוא ולהשמיד כמובן את מקור כוחו. במשך שישים דקות תנהלו קרב מוחות בו תצטרכו להתמודד עם רוצח סידרתי אכזרי שאינו ישן.

חדרים לכל המשפחה – חדרי בריחה בתל אביב

אם ז'אנר האימה אינו כוס התה שלכם, ואתם מעוניינים להפוך את הבילוי בחדר הבריחה לבילוי משפחתי. הנה כמה חדרי בריחה בתל אביב שיתאימו גם לשיתופם של ילדים. חדר בריחה "האוצר הסודי", יאפשר לכם להתחקות אחרי אוצר הזהב מהמאה הקודמת, של סבא רבא. היומן של סבא ובו רמזים על מקום הימצאו של האוצר במבנה עתיק בלב תל אביב, יאפשר לכם, אם תצליחו לפענח את הרמזים, למצוא את האוצר הסודי. 

בחדר הבריחה "מיונים לשב"כ "מבצע יום הדין" תצטרכו לעבור סדרת מבחני קבלה מפרכים שתהפוך אתכם לאנשי שב"כ. סדרת האתגרים שתוצב בפניכם תאפשר לכם להפוך מצופי החדשות לעושי החדשות, ולהפוך את מדינת ישראל למקום בטוח יותר עבור המשפחה שלכם.

חדרי בריחה טכנולוגיים

אסקייפ רום תעלומת היהלום האבוד

חדרים אלו מערבים טכנולוגיה במהלך פתרון החידות שלהם. אחד מתוך חדרי בריחה בתל אביב, המומלצים והטובים שבהם הוא: "תחנת החלל אלטאיר", שלוקח אתכם לשנת 2083. כאן תהפכו לצוות מהנדסים מיומן המתחקה אחר עקבותיה של תחנת החלל אלטאיר שהיתה מיועדת להכין תשתית להתיישבות אנושית בכוכב לכת דמוי ארץ, בקרבתו של כוכב אלטאיר. אז מה באמת קרה לתחנת חלל אלטאיר? בואו נאמר שיש טוויסט מעניין בסוף העלילה.

חדר בריחה טכנולוגי אחר הוא "ציידי השדים". מדובר במשחק בריחה חדש, כייפי ומצחיק שנוצר בהשראת הסרט "גוסט בסטרז"- "מכסחי השדים". אלא שבמקום העיר ניו יורק מתרחשת מתקפת השדים בלבה של תל אביב. בעקבות חפירות הרכבת הקלה בתל אביב נפער בור בן 5000 שנה וגרם לכך שהחלו להתרחש אירועים על טבעיים בכל רחבי העיר. צה"ל ומערכת הביטחון נמצאו חסרי אונים מול האיום החדש ועקב כך, הכריזה ממשלת ישראל על מצב חירום לאומי!
ואילו אתם הינכם קבוצה של מתנדבים אשר הגיעה להתלמדות אל מטה חברת ״ציידי השדים״. ההדרכה הקצרה שתעברו על הציוד החדשני שפותח ע״י החברה לצורכי התמודדות עם השדים תסייע לכם לצאת לפעילות הראשונה ולהציל את העיר!

Leave a Comment