חדרי בריחה בראשון לציון

חדרי בריחה בראשון לציון

חדרי בריחה הם לא פעם חוויה מענגת ומעצימה כאחד עבור המשתתפים בהם. נכון שהם גם יכולים להפוך לחוויה מתסכלת, במיוחד אם נפלתם על חדר בריחה קשה לפיצוח, או לחילופין כזה שהוא לא מוצלח במיוחד. לכן הנה כמה המלצות שיש לנו על חדרי בריחה בראשון לציון, מקום מרכזי שיאפשר לכם להגיע בזמן כמעט מכל מקום בארץ. לפני כן בואו נדבר על הכלים שתזדקקו להם כדי להפוך את החוויה שלכם לכיפית.

לבחור את הצוות הנכון

לפני שתכנסו לחדר בריחה כדאי שתפנימו כי אין כאן "הצגה של איש אחד בלבד", מדובר בעבודת צוות. ומאוד מומלץ לנצל את יכולותיו של כל אחד מחברי הקבוצה שלכם. בכל מקרה, אל תתקעו ותנו לכולם זכות לנסות ולפתור את החדר.

תקשרו בינכם ודונו במה שנראה לכם "מוזר" או שונה, לפעמים אלו בדיוק הדברים שיכולים לסייע לכם לפצח את חדר הבריחה. במידת הצורך בקשו לקבל רמזים, זה לא בושה! וכן, תבואו לבושים בהתאם מאחר ויש לא מעט חדרי בריחה שעשויים לכלול זחילה או קפיצה, אז השתדלו לנעול נעליים מתאימות וללבוש בגדים נוחים שלא יפריעו לכם לשחק את המשחק.

בראשון לציון יש לא מעט חדרי בריחה איגדנו כאן עבורכם כמה מהם שנחשבים לטובים ביותר.

חדרי בריחה בראשון לציון

בחדר הבריחה "היו זמנים באמריקה" אתם תגיעו לשנת 1920 לארצות הברית לימי חוק היובש. אותו חוק שזעזע את החברה האמריקאית ואסר על ייצור, ייבוא ומכירת משקאות אלכוהוליים. כתוצאה מחקיקת החוק חל גידול בעוצמתם של אירגוני הפשע השונים בארצות הברית, וכך נהפכו ערים רבות, וביניהן במיוחד העיר שיקגו, לשדות קרב בין הכנופיות השונות. דרך חדר הבריחה הזה תוכלו להתחקות אחר פעולתה של אחת מכנופיות הפשע הללו, ולנסות לפצח את דרכי הפעולה שלה.

בין חדרי בריחה בראשון לציון הנוספים ניתן למצוא את "החתונה". סיפור המסגרת מספר על זוג ידוענים אשר נישא לפני מספר שנים, ולחתונתו קיבל מתנה יוצאת דופן מדודה העשיר של הכלה. הדוד מסתבר, הכין מקום מיוחד עבור החתן והכלה, שם הם היו חייבים למצוא את מליון הדולרים שהוא נתן להם במתנה. אולם היה עליהם לעשות זאת בתוך שעה אחת בלבד. אלא שלאחרונה התגלה מקום זה, וכל הסימנים בו מעידים על כך שהזוג הצעיר לא הצליח למצוא את הכסף. כמובן שמאז הגילוי הזה רבים וטובים ניסו מיליון הדולר הללו בעצמם, אך ללא הצלחה. אז אם בא לכם להתעשר קחו לכם שעה של פני ולכו על החדר הזה.

לשחק עם כל המשפחה

חדר בריחה אחר שגם הוא נמצא בין חדרי בריחה בראשון לציון הוא החדר "משחקי הגורל". כאן תמצאו עצמכם בשנת 2208, כאשר מאה שנה חלפו למן המלחמה הגדולה שהשמידה את רובה של האנושות. מי ששרדו את השואה הזו נחלקו לשתי קבוצות: המנצחים – שהפכו לאדונים העשירים של העולם. המפסידים – שהפכו לעבדים חסרי כל.

הינכם קבוצה של עבדים אשר נבחרה לקחת חלק במשחקי הגורל, שהם סדרה של אתגרי כוח ומחשבה המעמידים למבחן באופן תדיר את יכולותיכם.  כאן במשך 70 דקות יהיה עליכם לנסות ולשרוד את המבחנים שיוצבו לפניכם. במידה ותצליחו תזכו בחירותכם, אולם אם לא תספיקו לעשות כן, לא תזכו לראות אור יום יותר לעולם. מדובר בחדר בריחה אתגרי המיועד לכל המשפחה ומשולבות בו חידות טכנולוגיות יחד עם מסלול מכשולים כיפי ומהנה. שימו לב! תוכלו לבחור לנוחותכם בשתי רמות קושי שונות.

חדרי בריחה בתל אביב

Leave a Comment